INFORMACJE (aktualizacja 01.06.2020 r.)

INFORMACJA:

ZAPRASZAM wszystkich kandydatów do bierzmowania, aby od niedzieli 7 czerwca wrócić do uczestnictwa w niedzielnych mszach świętych w kościele.
Od niedzieli 7 czerwca wznawiamy podpisy w Waszych indeksach.

INFORMACJA:

Termin bierzmowania zostanie podany wtedy, gdy funkcjonowanie szkół wróci do normy.

INFORMACJA DLA KLAS VIII:

Do 8 marca 2020 roku proszę, aby każdy kandydat przygotowujący się do sakramentu bierzmowania z klasy VIII oraz te osoby, które w tym roku przyjmują bierzmowanie dostarczył następujące informacje: imię i nazwisko oraz data urodzin kandydata do bierzmowania, a także imię i nazwisko oraz data urodzin świadka bierzmowania.

Informację proszę przesłać na nr tel. 512 486 595 albo na meil: robertbroca@wp.pl albo doręczyć osobiście spisane na kartce.

Podział klas VII na grupy:

GRUPA 1: klasa A oraz klasa C

GRUPA 2: klasa B oraz klasa E

GRUPA 3: klasa D oraz pozostałe osoby

Sakrament Bierzmowania udzielany jest młodzieży klasy VIII szkoły podstawowej.
Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania obejmuje kl. VII i VIII szkoły podstawowej. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania zapisują się w VII kl. szkoły podstawowej we wrześniu. Ci, którzy byli ochrzczeni poza naszą parafią składają na początku przygotowania świadectwo Chrztu Świętego.

Kandydaci do Bierzmowania wybierają sobie świadka bierzmowania oraz patrona Sakramentu Świętego.

Młodzież przygotowuje się w cyklu dwuletnim przez:

Brak uczestnictwa w spotkaniach oznacza rezygnację z przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.

Wszelkie informacje
dotyczące przygotowania do Bierzmowania są dostępne u ks. Roberta Brocy
(tel. 512 486 595 albo meil: robertbroca@wp.pl)