Ogłoszenia parafialne
15 kwietnia 2018r.

DEKANALNY KONKURS LEKTORSKI

7 kwietnia br. w Nowem odbył się Dekanalny Konkurs lektorski, w którym wzięli udział lektorzy i lektorki z dekanatu nowskiego. Uczestnicy czytali wybrany fragment Pisma Św. zaczerpnięty z 1. lub 2. Listu do Koryntian. W skład komisji konkursowej weszli: ks. dr Wojciech Kardyś – biblista, mgr Małgorzata Olszewska – Krupicz – polonista, mgr Emilia Zgubińska – polonista.

I miejsce – Joanna Elszkowska (Parafia Wielki Komorsk)

II miejsce – Jakub Konkolewski (Parafia Lalkowy)

III miejsce – Agata Bobkowska (Parafia Smętowo).

Zwycięzcom gratulujemy, a Finalistka pojedzie reprezentować nasz dekanat na Diecezjalny Konkurs lektorski, który odbędzie się 21 kwietnia w Pelplinie.

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał