Ogłoszenia parafialne
25 grudnia 2018r.

Koncert wigilijny z zespołem Tu i Teraz

Tradycyjnie już w wigilijny wieczór licznie zgromadziliśmy się w kościele św. Maksymiliana na koncercie wigilijnym, aby razem śpiewem wielbić Bożą Dziecinę. Koncert poprowadził ks. Krzysztof wraz z zespołem młodzieżowym z naszej parafii Tu i Teraz. Podczas tego szczególnego wieczoru kiedy „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało miedzy nami” (J 1, 14)

nie zabrakło wspólnego śpiewania tradycyjnych polskich kolęd jak i wysłuchania przygotowanych przez zespół piosenek bożonarodzeniowych, które znajdują się również na wydanej przez zespół płycie. Na zakończeniu koncertu o godz. 21:00 została odprawiona uroczysta Msza Święta Wigilijna. 

Zdjęcia i nagrania: Jan Plit

Kolęda-BÓG SIĘ RODZI

Opublikowany przez Jana Plita Poniedziałek, 24 grudnia 2018

Kolęda – "Wśród Nocnej Ciszy"

Opublikowany przez Jana Plita Wtorek, 25 grudnia 2018

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał