24 marca 2020r.

NOWE OBOSTRZENIA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

W związku z tym, że na Mszy Św. może przebywać tylko 5 osób, to pierwszeństwo w udziale na Mszy Św. mają osoby, które zmówiły intencje na daną Mszę Św. Jeżeli na Mszę Św. są ofiarowane dwie intencje, to ze względów bezpieczeństwa będzie trzeba ograniczyć liczbę uczestników do dwóch z jednej rodziny i dwóch z drugiej rodziny ofiarowującej intencje. W przypadku, gdy na Mszę zostały ofiarowane są 3 intencje, to z każdej rodziny będzie pewnie mógł uczestniczyć tylko jeden przedstawiciel. Pozostałych członków rodziny prosimy, aby w tym czasie modlili się w swoich domach, odmawiając np. Różaniec w ofiarowanej intencji.

W przypadku pogrzebów, też może uczestniczyć max. 5 osób. Trzeba zatem ograniczyć udział w uroczystości pogrzebowej jedynie do naprawdę najbliższej rodziny.

Prosimy o wielką wyrozumiałość i dyscyplinę.