Ogłoszenia parafialne
6 lipca 2019r.

OBÓZ MINISTRANCKI W GOWIDLINIE

W dniach od 03 do 06 lipca w Gowidlinie odbyły się rekolekcje letnie dla ministrantów i lektorów z Diecezji Pelplińskiej.

W rekolekcjach uczestniczyło 56 ministrantów z 13 parafii (Strzepcz, Tczew – św. Maksymiliana, Dzierżążno, Borowo, Pelplin, Jabłowo, Cekcyn, Nowe, Sulęczyno, Tczew – Matka Kościoła, Skarszewy – Michała Archanioła, Czarna Dąbrówka, Gniewino) oraz 8 kleryków i 2 kapłanów.  

W trakcie rekolekcji uczestniczyliśmy w Mszach świętych, modlitwach, zajęciach w grupach, w grze terenowej, w rozgrywkach sportowych z miejscowym klubem piłkarskim FC Gowidlino. Była też możliwość kąpieli w jeziorze i zwiedzania 44 Bazy Lotnictwa Morskiego Marynarki Wojennej w Siemirowicach.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie świetnej atmosfery, a także opiekunom, którzy włożyli wiele sił i zaangażowania w opiekę nad ministrantami.

Zdjęcia znajdziemy klikając pod ten link http://ministranci.diecezja-pelplin.pl/galeria/event/2019-06-07

 

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał