Ogłoszenia parafialne
29 maja 2020r.

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.

I Komunia Św. w naszej parafii zaplanowana jest na 20 września 2020 roku. Rodzice, którzy chcą jednak, aby ich dziecko przystąpiło do I Komunii Św. w sobotę 27 czerwca 2020 roku, proszeni są, by złożyć pisemną prośbę do Ks. Proboszcza do 6 czerwca br. (sobota). Gotowy formularz podania o wcześniejszy termin komunijny dostępny jest poniżej. Godzinę ustalimy na podstawie ilości zgłoszeń, bo może zdarzyć się sytuacja, że będzie trzeba podzielić dzieci na na kilka Mszy Św. Prośby można dostarczyć osobiście do księży lub do Biura Parafialnego, albo zostawiając w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu do Biura Parafialnego. Proszę o przekazanie takiej możliwości wszystkim zainteresowanym!

Pobierz podanie do I Komunii Św.

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał