Ogłoszenia parafialne
22 czerwca 2019r.

Podziękowania od s. Marioli

Drogi Księże Proboszczu i Kochani Przyjaciele!

Moje serce jest wypełnione ogromną radością i wdzięcznością dla Was wszystkich za tę fantastyczną akcję “Nowe dla Kasisi”. Dla mnie to wydarzenie było wspaniałą manifestacją Waszej miłości do dzieci w Domu Dziecka w Kasisi. Wasza troska i solidarność dodaje nam sił i nadzieję, że nie jesteśmy sami bo mamy tak wspaniałych  Przyjaciół w Nowem. Pragnę wyrazić moją ogromną wdzięczność Ks. Proboszczowi i wszystkim Kapłanom za odprawienie Mszy Swiętej za nasze dzieci . Dzieciom w Szkole Podstawowej za wzięcie udziału w konkursie “ Ozłacamy Kasisi”, Jestem wdzięczna Organizatorom: Stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera,  Fundacja Aktywizacji i Integracji, Warsztaty Terapii Zajęciowej,  Urząd Gminy Nowe. Wyrażam również moje gorące podziękowanie Partnerom akcji: OSP Nowe, Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, Caritas,  CK Zamek , Stowarzyszenie rozwoju wsi Swojacy, Koło gospodyń Bochlinianki,  Biblioteka, Środowiskowy dom samopomocy, Policja. Pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom Nowego. Jesteście wspaniali ! W Domu Dziecka w Kasisi zawsze będziemy Wam wdzięczni i będziemy za Was się modlić. Niech Bóg błogosławi  Was i Waszą pracę.

Wracam do Kasisi z Wami w sercu.

s. Mariola

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał