Ogłoszenia parafialne
16 kwietnia 2019r.

V WIELKOPOSTNY FESTIWAL CHÓRALNY

13 kwietnia 2019 r. zakończył się V Wielkopostny Festiwal Chóralny w Nowem, w którym wzięło udział 6 chórów. w skład jury weszli ks. Łukasz Kątny i ks. Wojciech Wierzbicki. Część konkursowa rozpoczęła się o godz. 14.00 w CK Zamek. Następnie wszyscy udali się na obiad do Szkoły Podstawowej nr 2. Zwieńczeniem chóralnego święta była Msza Święta o godz. 18.00 w nowskiej farze, gdzie blisko stuosobowy chór uczestników zaśpiewał Gaude Mater Polonia oraz Ave verum W. A. Mozarta. Po zakończonej liturgii nastąpiło ogłoszenie wyników. 

Srebrne Pasmo

– chór Exaudi Deus z Piaseczna
– chór św. Cecylii z Grudziądz
– duet Jubilate cantus z Grudziądza

Złote Pasmo

– chór Pasionata z Tczewa
– chór Kameralny z Nowego

Grand Prix

– Zespół wokalny Amoroso ze Starogardu Gd.

 

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał