Ogłoszenia parafialne
6 kwietnia 2019r.

ZAKOŃCZENIE KURSU LEKTORSKIEGO

3o marca 2019 r. zakończył się w Nowem nad Wisłą kolejny kurs lektorski dla rejonu pelplińskiego. 15 uczestników brało udział w zajęciach z zakresu liturgii, biblistyki, polonistyki i logopedii. Kandydaci na lektorów przybyli tym razem z parafii w Świeciu (św. Andrzeja Boboli), Sierosławia, Smętowa Gr. i Nowego. Zwieńczeniem całego kursu była uroczysta Msza Św. w nowskiej farze, podczas której Ks. Dziekan Grzegorz Kaiser dokonał promocji nowych lektorów i lektorek.

Dziękuję księżom opiekunom oraz paniom, które współtworzyły ze mną ten kurs, Pani mgr Janinie Badziąg-Grabowskiej i Pani mgr Emilii Zgubińskiej.

ks. Robert

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Krótka 7
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. 52 332 75 11
pnowe@diecezja-pelplin.pl
Wykonanie:
Michał