Nabożeństwo za zmarłych odwołane

W ubiegłą niedzielę informowaliśmy, że w uroczystość Wszystkich Świętych w centralnym miejscu naszego cmentarza odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. Ponieważ Prezes Rady Ministrów podjął decyzję o zamknięciu wszystkich cmentarzy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada, przewidziane na 1 listopada nabożeństwo zostało odwołane. Jednocześnie informujemy, że zaplanowane w najbliższym czasie Msze św. w kaplicy św. Jerzego zostaną odprawione w kościele św. Mateusza. 1 listopada po Mszy św. o godz. 13.30 różaniec za zmarłych.

Zachęcamy do ufnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych w zaciszu własnego domu, ale także w naszych świątyniach podczas Mszy świętych i nabożeństw różańcowych ofiarowanych za wszystkich, którzy odeszli do Pana.